W lutym urodziłam syna. Bardzo wiele w moim życiu się od tego czasu zmieniło, przede wszystkim priorytety. Staram się dbać jak najlepiej o Mikołaja, jednocześnie nie zapominając o sobie i mężu. Czy mi się udaje? Trudno powiedzieć. Ważne, że próbuję.
Blog > Komentarze do wpisu

Zmiany

Mało piszę, bo bardzo dużo się dzieje.

Dieta bdb, nie czuję głodu, najadam się, a waga spada. Wprawdzie to dopiero tydzień, ale już efekty widać, choć małe i wiadomo na początku to głównie woda. Wróciłam za to do sportu. W tym tygodniu zaliczyłam basen, kilka razy rower, ćwiczenia w domu :) Mąż zauważył i kilka razy stwierdził, że naprawdę dobrze wyglądam, szczuplej itp.

Szykują się większe zmiany w diecie. Kupiliśmy dzisiaj parowar! Porządny, trochę za niego daliśmy, ale za to wszystko doskonale działa, prosta, intuicyjna obsługa i np. funkcja utrzymania ciepła. Dziś próbnie, pierwszy raz, więc bez kombinacji, pierś z kurczaka, ziemniaki i warzywa (kalafior, brokuły i marchewka) - pyszne. O dziwo i T. tak uważa.

Ostatnie dni, to też zmiany w mieszkaniu. Dzisiaj przemeblowaliśmy duży pokój, całkiem wszystko pozmienialiśmy. Musimy dokupić 1 szafę, ale już mamy kilka typów i tylko trzeba je sprawdzić. Zaszaleliśmy i od wtorku zawita u nas LCD, a co ;) Może jak zobaczę swoje zdjęcia w 42 calach, to będę miała większą motywację do odchudzania.

Mikołaj nadal boski. Normalnie każdego dnia bardziej się w nim zakochuję, Jest cudowny!

Nie zapomniałam o obowiązkach i w końcu ruszyłam swoją kolejną i ostatnią - na szczęście, bo ile można - pracę dyplomową. Do k. sierpnia może się uda i skończę. Wrzesień przeznaczam już w 100% na rozpoczęcie działalności. Dłużej nie mogę czekać.

Planuję porządki w książkach i pewnie sporo posprzedaję, a jak się nie da, to do biblioteki oddam. Są w dobrym stanie i myślę, że na część chętni powinni się znaleźć. Może wstawię listę na blog z cenami zamiast zabaw z allegro? A swoją drogą polecam Wam księgarnię internetową Selkar - tanie książki,  duży wybór, mnie nie zawiodła, może ktoś szuka podręczników np. Tak to reklama, ja zyskuję, ale Wy nie tracicie, a nie polecałabym, gdybym sama nie była zadowolona :)

O'K zmykam dalej sprzątać, bo z małego przemeblowania i porządkowania dokumentów (to tak po załatwianiu formalności związanych z pogrzebem nas natchnęło) zaczęły się generalne porządki.

*****

Prawie zapomniałam, w końcu poszłam do lekarza i wyszłam ze skierowaniem do kardiologa i endokrynologa - bajka, po prostu świetnie, ale tego się w sumie spodziewałam.

sobota, 20 sierpnia 2011, kahlan84

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
hafija-arty
2011/08/21 11:40:07
Uuuu niezły ten parowar, niezły... może też sobie takie cudeńko kupię... :)
-
Gość: agnieszka, *.cable.dyn.petrus.com.pl
2011/08/21 13:28:21
Parowar super.A o zdrowie tez dbaj konieto.Pozdrawiamy

Kontakt ze mną
kahlan84@gazeta.pl

Mój blog został wybrany blogiem miesiąca październik 2010 :)
Dziękuję

Sklep z pieluszkami wielorazowymi: